Poznaj nas

null

Rozwój

Zatrudniamy doświadczonych pracowników oraz osoby, które dopiero ukończyły kształcenie kierunkowe. Nowi pracownicy mogą uczyć się od starszych kolegów, którzy z zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Aktywni pracownicy mają do dyspozycji szereg możliwości poprawy swoich umiejętności, w tym szkolenia i udział w prestiżowych projektach.

null

Współpraca z nauką

Naszą misją jest krzewienie pasji elektrycznej wśród młodych. Od lat współpracujemy z uczelniami i szkołami technicznymi – szkolimy, doposażamy pracownie, bierzemy udział w tworzeniu programów nauczania. To tam rozpoczynamy też poszukiwania naszych najmłodszych talentów. Ze współpracy z nauką czerpiemy też inspirację do kolejnych innowacji.

null

Work-life balance

Jesteśmy firmą rodzinną dlatego wiemy jak ważny jest ten aspekt życia. Naszym pracownikom oferujemy szereg udogodnień pozwalający łączyć pracę zawodową z karierą. Dofinansowanie żłobka i przedszkola, elastyczne godziny pracy, wydarzenia integracyjne z udziałem dzieci, to tylko nieliczne atuty współpracy z Elstą.

null

Jakość

W Elsta wierzymy, że profesjonalizm i pasja są najlepszym połączeniem. Radość i satysfakcja, a także troska o jakość powierzonych zadań to coś, co nas wyróżnia. Szukamy osób które nie boją się wyzwań i chcą realizować projekty z pasją i dbałością o każdy szczegół.

null

Bezpieczeństwo

Zdrowie naszych pracowników jest dla nas nadrzędne, dlatego bezwzględnie przestrzegamy przepisów BHP. Gwarantujemy środki ochrony indywidualnej i regularne szkolenia. Dbamy o stan techniczny maszyn i urządzeń. Zapewniamy odpowiednie warunki w naszych zakładach i na realizacjach. Najważniejsze, aby każdy z naszych pracowników mógł bezpiecznie wrócić do domu.

null

CSR

Działalność społeczna i charytatywna wpisana jest głęboko w tradycję firmy, a przede wszystkim w serca naszych pracowników. Na stałe wspieramy fundacje związane z rozwojem młodzieży, a także kluby sportowe i wydarzenia kulturalne, w myśl zasady myśl globalnie, działaj lokalnie. Pozostajemy jednocześnie otwarci na inicjatywy naszych pracowników.