Specjalista Działu Księgowości z językiem angielskim

[print-me]

Elsta działa na rynku od 1988 roku. Podstawę oferty stanowią kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki dla przemysłu, w tym głównie sektora energetycznego, ochrony środowiska i przemysłu wydobywczego.

Elsta Sp. z o.o. poszukuje specjalisty z językiem angielskim do Działu Księgowości

Nr ref.: HR.128-69/18

Miejsce Pracy

Miejsce pracy
Wieliczka

Umowa o pracę

Warunki pracy

Rozwój i benefity

Rozwój i szkolenia
Atrakcyjne benefity

Dlaczego warto być częścią naszego zespołu?

  • realizujemy ambitne międzynarodowe projekty z branży elektroenergetycznej we współpracy z największymi partnerami na rynku – co wymaga od nas dynamiki a także wysokiej motywacji do pracy,
  • bezustannie się rozwijamy dbając o strategiczne wartości firmy jakimi są szacunek i współpraca a także jakość i planowanie,
  • praca na tym stanowisku to skrupulatność, niezawodność oraz poukładanie w otoczeniu, które wymaga realizacji kilka zadań równocześnie – czasami pod presją czasu,
  • my ze swojej strony dbamy nie tylko o Twój rozwój i bezpieczeństwo ( umowa o pracę), ale także o Twoich bliskich poprzez atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, karta Multisport, możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie żłobków i przedszkoli).

Co ułatwi nam współpracę:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku przynajmniej 5 lat,
  • znajomość polskiego prawa podatkowego (CIT i VAT),
  • doświadczenie i sprawność organizacyjna oraz umiejętności zarządzaniem czasem,
  • czynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel).

Zakres obowiązków:

  • samodzielne księgowanie wszystkich dokumentów księgowych (walutowych, złotówkowych, zagranicznych),
  • rozliczanie VAT-u – polski oraz zagraniczny, sprawdzanie rejestrów VAT-owskich,
  • wsparcie przy sporządzaniu bilansu rocznego jednostkowego i skonsolidowanego oraz deklaracji podatkowych (CIT, VAT),
  • uzgadnianie kont księgowych do bilansu,
  • współpraca z zagranicznymi biurami rachunkowymi,
  • opiniowanie umów pod względem podatkowym i księgowym (także w języku angielskim).

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami, nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółki z grupy kapitałowej Elsta, tj. Elsta Sp. z o.o. z siedzibą w Wieliczce, ul. Janińska 32, Elsta Ltd. z siedzibą w Londynie, W5 2BS, Ground Floor Craven House, Uxbridge Road 40-44, Elsta Sweden AB z siedzibą w Borås, 50462 , Industrigatan 12, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także w celu umożliwienia mojego udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ww. podmioty. Zostałem poinformowany, iż podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.” W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@elsta.pl.”

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@elsta.pl.

Dołącz do nas!

Wynagrodzenie i benefity

Elsta to ludzie. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, dajemy możliwość pracy w spółce o polskim kapitale działającej na międzynarodowych rynkach. Zapewniamy przejrzystą ścieżkę rozwoju kariery opartą na partnerstwie i jasnych celach do zrealizowania.