Specjalista ds. rozruchu

Elsta działa na rynku od 1988 roku. Podstawę oferty stanowią kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki dla przemysłu, w tym głównie sektora energetycznego, ochrony środowiska i przemysłu wydobywczego.

Elsta Sp. z o.o. poszukuje specjalistów do udziału w rozruchu instalacji technologicznych w zakresie elektrycznym i AKPiA.

Nr ref.: 11/1/RP

Miejsce Pracy

Miejsce pracy
Polska, Europa

Umowa o pracę

Warunki pracy

Rozwój i benefity

Rozwój i szkolenia
Atrakcyjne benefity

Dlaczego warto być częścią naszego zespołu?

  • realizujemy ambitne międzynarodowe projekty we współpracy z największymi partnerami na rynku,
  • które od naszych specjalistów wymagają innowacyjnego podejścia, odwagi oraz pomysłowości,
  • pracujemy nad projektami dopasowanymi indywidualnie do naszych klientów – nie więc ma szans na nudę i rutynę,
  • jest za to ogromna szansa na nieustanny rozwój, szkolenia, prace w gronie doświadczonych specjalistów oraz ciekawą i przyszłościową ścieżkę kariery,
  • chętnie korzystamy i poznajemy najnowsze technologie dostępne na rynku,
  • dbamy o naszych pracowników oraz o ich bliskich poprzez atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej; karta Multisport, możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW).

Co ułatwi nam współpracę:

  • wykształcenie co najmniej średnie (preferowane wyższe) techniczne o specjalności kierunkowej,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z diagnostyką transformatorów, rozdzielni, linii kablowych i silników,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy wyjazdowej ( uruchomienia na terenie Polski i Europy),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie,
  • operatywność i samodzielność w działaniu.

Zakres obowiązków:

  • praca przy uruchamianiu urządzeń, instalacji i układów elektroenergetycznych, a docelowo także koordynacja i prowadzenie prac rozruchowych na budowach w kraju i za granicą,
  • wykonywanie badań i pomiarów pomontażowych,
  • sporządzanie protokołów z przeprowadzonych badań i pomiarów,
  • udział w odbiorach,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej powykonawczej.

Wychodzimy naprzeciw także kandydatom z niewielkim doświadczeniem, dla których przygotowujemy program rozwoju kompetencji oraz możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia. W zamian oczekujemy ponadstandardowego zaangażowania w pracę, a także motywacji i pokory do nauki.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami, nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółki z grupy kapitałowej Elsta, tj. Elsta Sp. z o.o. z siedzibą w Wieliczce, ul. Janińska 32, Elsta Ltd. z siedzibą w Londynie, W5 2BS, Ground Floor Craven House, Uxbridge Road 40-44, Elsta Sweden AB z siedzibą w Borås, 50462 , Industrigatan 12, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także w celu umożliwienia mojego udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ww. podmioty. Zostałem poinformowany, iż podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@elsta.pl.

Dołącz do nas!

Wynagrodzenie i benefity

Elsta to ludzie. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, dajemy możliwość pracy w spółce o polskim kapitale działającej na międzynarodowych rynkach. Zapewniamy przejrzystą ścieżkę rozwoju kariery opartą na partnerstwie i jasnych celach do zrealizowania.