Kierownik Projektu/Project Manager w branży elektrycznej

Elsta działa na rynku od 1988 roku. Podstawę oferty stanowią kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki dla przemysłu, w tym głównie sektora energetycznego, ochrony środowiska i przemysłu wydobywczego.

Elsta Sp. z o.o. poszukuje Kierownika Projektu do pracy w branży elektrycznej

Nr ref.: PM/1/RP

Miejsce Pracy

Miejsce pracy
Polska lub zagranica

Umowa o pracę

Warunki pracy
Umowa o pracę / Kontrakt

Rozwój i benefity

Rozwój i szkolenia
Atrakcyjne benefity

Dlaczego warto być częścią naszego zespołu?

  • realizujemy ambitne międzynarodowe projekty we współpracy z największymi partnerami na rynku – co wymaga od nas dynamiki i wysokiej motywacji do pracy,
  • jesteśmy firmą rodzinną – współpracujemy ze sobą, dążymy do wspólnych celów i bezustannie się rozwijamy dbając o uniwersalne wartości firmy jakimi są profesjonalizm i wysoka jakość,
  • bo praca na tym stanowisku da Ci istotny wpływ na proces realizacji projektów,
  • oraz pozwoli Ci na realizację zawodową w zakresie wykorzystania Twojej wiedzy i kompetencji technicznych oraz organizacyjnych w realizowanych projektach,
  • my ze swojej strony dbamy nie tylko o Twój rozwój i bezpieczeństwo, ale także o Twoich bliskich poprzez atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej; karta Multisport, możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie żłobków i przedszkoli).

Co ułatwi nam współpracę:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu elektrotechniki, automatyki przemysłowej albo pokrewne),
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi w strukturze projektowej,
  • doświadczenie w harmonogramowaniu prac,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne (mile widziana znajomość narzędzi do zarzadzania projektami),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • biegła znajomość programów MS Office – w tym Excel a także AutoCad, MS Project,
  • dyspozycyjność w zakresie prowadzenia projektów,
  • orientacja na cel oraz samodzielność w działaniu i operatywność,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Wychodzimy naprzeciw Kandydatom z niewielkim doświadczeniem, dla których przygotowujemy program rozwoju oraz możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia. Warunek konieczny to w tym przypadku chęć do szybkiej nauki a przede wszystkim ponadstandardowe zaangażowanie oraz silna motywacja i orientacja na wykonanie zadania.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe prowadzenie projektów z branży elektroenergetycznej i automatyki przemysłowej,
  • zarządzanie projektem poprzez harmonogram, postępy pracy aż do końcowego rozliczenia projektu,
  • odpowiedzialność za wynik finansowy projektu,
  • reprezentowanie firmy przed Klientem,
  • claim management w tym m.in. zarządzanie ryzykiem w projekcie,

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami, nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółki z grupy kapitałowej Elsta, tj. Elsta Sp. z o.o. z siedzibą w Wieliczce, ul. Janińska 32, Elsta Ltd. z siedzibą w Londynie, W5 2BS, Ground Floor Craven House, Uxbridge Road 40-44, Elsta Sweden AB z siedzibą w Borås, 50462 , Industrigatan 12, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także w celu umożliwienia mojego udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ww. podmioty. Zostałem poinformowany, iż podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@elsta.pl.

Dołącz do nas!

Wynagrodzenie i benefity

Elsta to ludzie. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, dajemy możliwość pracy w spółce o polskim kapitale działającej na międzynarodowych rynkach. Zapewniamy przejrzystą ścieżkę rozwoju kariery opartą na partnerstwie i jasnych celach do zrealizowania.