Inżynier elektryk w Zespole Technicznego Wsparcia Działu Ofert i Zakupów

Elsta działa na rynku od 1988 roku. Podstawę oferty stanowią kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki dla przemysłu, w tym głównie sektora energetycznego, ochrony środowiska i przemysłu wydobywczego.

Elsta Sp. z o.o. poszukuje Inżyniera Specjalisty, którego zadaniem będzie wsparcie techniczne Działu Przygotowania Ofert naszej firmy.

Nr ref.: 11/RI/5

Miejsce Pracy

Miejsce pracy
Wieliczka

Umowa o pracę

Warunki pracy

Rozwój i benefity

Rozwój i szkolenia
Atrakcyjne benefity

Zakres obowiązków:

  • analiza, ocena dokumentacji technicznej, projektów budowlanych i wykonawczych branży elektrycznej i AKPiA w kierunku przygotowania ofert handlowych,
  • sporządzanie podstawowej dokumentacji technicznej oraz ilościowych zestawień materiałów (projekty bazowe, wstępne w zakresie instalacji elektrycznych i AKPiA) jako wytyczne do sporządzania ofert handlowych,
  • przygotowywanie specyfikacji technicznych dla urządzeń elektrycznych (rozdzielnice SN i nn, transformatory SN/nn, zasilacze UPS, akumulatornie, przetwornice częstotliwości, itp.) jako forma zapytania dla Działu Ofert lub Zakupów,
  • ocena merytoryczna (pod względem technicznym) ofert handlowych,
  • doradztwo techniczne na potrzeby Działu Ofert i Zakupów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek studiów – Elektroenergetyka,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu lub praca na stanowisku inżyniera budowy w branży elektroenergetycznej,
    znajomość j. angielskiego,
  • umiejętność samodzielnego wykonywania obliczeń technicznych (dobór kabli, obliczenia zwarciowe – dla SN i nn),
  • podstawowa wiedza z zakresu Pomiarów i Automatyki (procesowe przyrządy pomiarowe, okablowanie na potrzeby PiA),
  • podstawowa wiedza na temat sterowników PLC i systemów sterownia i nadzoru – dla obiektów przemysłowych takich jak: elektrociepłownie, spalarnie odpadów, oczyszczalnie ścieków, e-filtry, kotły biomasowe, itp.,
  • pożądana znajomość procesów technologicznych, od strony elektrycznej i automatyki, na przemysłowych i komunalnych oczyszczalniach ścieków, spalarniach śmieci, instalacji zgazowywania odpadów biologicznych, kotłach energetycznych, ujęciach wody, stacjach uzdatniania wody i innych obiektach związanych z ochroną środowiska,
  • biegła znajomość obsługi komputera (warunek konieczny: Pakiet Office w tym Excel oraz programy zawodowe: AutoCad lub pokrewny typu CAD).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie stałe oraz system motywacyjny uzależniony od efektywności wywiązywania się z powierzonych zadań,
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej (obejmujących zarówno pracownika, jak i jego najbliższych),
  • kartę Multisport (z możliwością korzystania także przez członków rodziny),
  • możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami, nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółki z grupy kapitałowej Elsta, tj. Elsta Sp. z o.o. z siedzibą w Wieliczce, ul. Janińska 32, Elsta Ltd. z siedzibą w Londynie, W5 2BS, Ground Floor Craven House, Uxbridge Road 40-44, Elsta Sweden AB z siedzibą w Borås, 50462 , Industrigatan 12, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także w celu umożliwienia mojego udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ww. podmioty. Zostałem poinformowany, iż podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@elsta.pl.

Dołącz do nas!

Wynagrodzenie i benefity

Elsta to ludzie. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, dajemy możliwość pracy w spółce o polskim kapitale działającej na międzynarodowych rynkach. Zapewniamy przejrzystą ścieżkę rozwoju kariery opartą na partnerstwie i jasnych celach do zrealizowania.