Elsta na Energetab 2017

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska firmy Elsta na Międzynarodowych Energetycznych Targach Energetab 2017, które odbędą się w dniach 12-14 września w Bielsku-Białej. W hali A przy stanowisku nr 66 przedstawimy m.in. Empower Drive Supply, czyli innowacyjną alternatywę dla systemu UPS.

W tym roku firma oprócz oferty zaprezentuje również wizerunek po rebrandingu pod hasłem Empower Innovations. Zmiana identyfikacji wizualnej jest systematycznie wprowadzana w biurach i zakładach firmy, a także na produktach oraz budowach prowadzonych przez firmę Elsta w Polsce, Wielkiej Brytanii i Szwecji.

Razem z firmą Elsta, zaprezentuje się również Elsta Elektronika, której portfolio obejmuje ponad 100 urządzeń. Aż 40% z nich jest efektem innowacyjnych projektów badawczych. W tym roku na stoisku przedstawi swój najnowszy produkt Energetyczne przekaźniki pomocnicze REL Power. To seria urządzeń zaprojektowanych do pracy na stacjach elektroenergetycznych w obwodach wtórnych pól rozdzielni 110, 220 i 400 kV w układach sterowania i automatyki zabezpieczeniowej.

Na Targach wystawi się w tym roku ponad 700 podmiotów z kilkunastu krajów Europy i Azji, którzy zademonstrują swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki.