Elsta wspiera Politechnikę Krakowską

Elsta wspiera kształcenie młodych talentów. W tym celu przekazaliśmy nowoczesny sprzęt na wyposażenie laboratorium Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej. Były to dwa przemienniki częstotliwości VACON 100 Industrial oraz dwa przemienniki częstotliwości VACON NXP wraz z interfejsami diagnostycznymi i fabrycznym oprogramowaniem do obsługi sprzętu.

Kontrakt w Tajlandii

Elsta została wybrana jako dostawca szaf dystrybucyjnych i rozdzielnic nn dla projektu MAE MOH IX w Tajlandii. Zamówione urządzenia będą odpowiadały za zasilanie koparek pracujących w największej kopalni odkrywkowej węgla brunatnego w Południowo-Wschodniej Azji. To już drugi w tym roku projekt realizowany przez Elstę dla azjatyckiego rynku górniczego.

Continue reading “Kontrakt w Tajlandii”

Elsta w TVS

Zapraszamy do obejrzenia programu Fabryki w Polsce z udziałem Elsty, który emitowany był we wrześniu w telewizji TVS. Na nagraniu można zobaczyć jak projektujemy i wykonujemy nasze urządzenia elektryczne dla przemysłu.

Continue reading “Elsta w TVS”

Turniej o Puchar Małgorzaty Glinki

Niedawno w całej Polsce odbyły się trzy duże imprezy siatkarskie pod patronatem Akademii Małgorzaty Glinki, do której przynależą najlepsze kluby zajmujące się szkoleniem dzieci i młodzieży w siatkówce. Jedną z nich był organizowany 12 maja w Wieliczce Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Małgorzaty Glinki. Do zmagań przystąpiło ponad 200 siatkarek z całej Polski. Cieszymy się, że mogliśmy być jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Continue reading “Turniej o Puchar Małgorzaty Glinki”